Gwarancja świeżości i jakości produktów

Chocolissimo - świeżość bez kompromisów

Nasze czekoladki Chocolissimo swój niepowtarzalny smak zawdzięczają nie tylko pierwszorzędnym składnikom i wymyślnym recepturom, ale również temu, że przy ich tworzeniu nie stosujemy szkodliwych środków konserwujących - w tym względzie nie uznajemy żadnych kompromisów. Ręcznie robione, powstają praktycznie na Państwa zamówienie, dlatego są najświeższe i najsmaczniejsze zaraz po otrzymaniu. Oczywiście czekoladki Chocolissimo można przechowywać, lecz okres ten nie powinien przekroczyć kilku tygodni - w końcu prawdziwa świeżość nie może trwać wiecznie. 

Prosimy zwrócić uwagę na krótki okres przydatności do spożycia czekoladek CHOCOLISSIMO. Jest on najlepszą gwarancją ich świeżości i jakości składników.

Jeśli zatem planują Państwo zamówić czekoladki Chocolissimo na specjalną okazję, radzimy zrobić to z wyprzedzeniem zaledwie kilku dni lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta: biuro@chocolissimo.pl. Zapewniamy ciągłość dostaw najświeższych czekoladek.

Przechowywanie czekolady

Zalecana temperatura przechowywania 16-18 stopni Celsjusza. Produkt należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. W przypadku przechowywania w lodówce naturalnym procesem może być pojawienie się białego nalotu, który nie ma wpływu na bezpieczeństwo zdrowotne produktu.

Na aspekt estetyczny czekolady negatywnie wpływają również gwałtowne skoki temperatury. Poza tym czekolada mocno chłonie zapachy i dlatego również, nie polecamy przechowywania czekolady w lodówkach, w których przechowywane są inne produkty spożywcze.

Tylko to, co najlepsze

W Chocolissimo nie uznajemy pół środków. Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników.  Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców.
Wiele produktów dostępnych na rynku, zwanych wyrobami czekoladowymi, ma niewiele wspólnego z dobrą czekoladą. Zamiast tłuszczu kakaowego, zawierają tłuszcz roślinny, zamiast naturalnych składników zawierają te identyczne z naturalnymi. Czekoladki leżące długimi miesiącami na sklepowych półkach tracą świeżość i smak.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję z dokonanego zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby Państwo niezadowoleni z naszego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt: biuro@chocolissimo.pl

Świeże czekoladki Chocolissimo trafią do Państwa w samą porę!

  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net