Wybierz czekoladę dla bliskich

Zobacz produkty

Kobiety

Produktów : 12

Solidna belgijska czekolada w kształcie kwiatka, serca udekorowana smakowitymi dodatkami i zamknięta w eleganckim opakowaniu - taka właśnie musi być czekolada, żeby zrobić doskonałe wrażenie na kobietach!

Zobacz produkty

Mężczyzny

Produktów : 10

Czekoladowe samochody, serca oraz inne kształty z wyrazistymi dodatkami. W męskich tabliczkach dominuje deserowa oraz mleczna belgijska czekolada.

Zobacz produkty

Przyjaciół

Produktów : 11

Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba lubi orzechy macadamia, haribo albo inne słodycze i dodatki - nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprezentować jej wymarzoną belgijską czekoladę, którą możesz stworzyć samodzielnie lub wybrać jedną z naszych gotowych kompozycji.

Zobacz produkty

Ukochanej osoby

Produktów : 13

Ta kategoria naszych czekolad zdecydowanie zdominowana jest przez czekoladowe serca występujące w trzech formach, choć tak naprawdę liczy się to, żeby sam czekoladowy upominek był dany prosto od serca.

Zobacz produkty

Nowożeńców

Produktów : 11

Wyjątkowa oryginalna tafla belgijskiej czekolady z wyselekcjonowanymi dodatkami to podarunek, który z pewnością trafi w serce i zapadnie w pamięć Młodej Parze.

Zobacz produkty

Dziecka

Produktów : 14

Wyjątkowe tabliczki przygotowaliśmy w niecodzienny kształtach. Znajdziesz tu baśniowe wzory i niepowtarzalne smaki. Dla odważnych zaprojektowaliśmy też oryginalne i wystrzałowe czekolady, których musujące orzechowe nadzienie zaskoczy każde dziecko i wywoła niezapomniane przeżycie.

Zobacz produkty

Dla fanów piłkarskich

Produktów : 12

Pyszne czekoladowe tafle przygotowane dla wszystkich fanów piłkarskichKibicuj swojej drużynie tak słodko jak tylko potrafisz ;)

  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net